Home Staging – co trzeba zrobić przed sprzedażą/wynajmem nieruchomości

Drodzy Państwo, w swojej już ponad 20-sto letniej pracy w branży nieruchomości widziałam bardzo dużo mieszkań, biur i domów. Często spotykam się z pewnym zagubieniem klientów, niepewnością w jaki sposób przygotować mieszkanie do sprzedaży czy wynajmu. Czy meblować, czy nie? Czy wstawić stare meble, bo się kurzą w garażu? Czy trzeba umyć okna? Itd.

Często spotykam się również z brakiem pomysłów, czy podejściem, że jakoś to będzie, że z pewnością i tak znajdzie się chętny na nieruchomość.
Otóż trzeba pamiętać, że jeśli chcemy pozyskać fajnego, rzetelnego i dbającego „jak o swoje” klienta, trzeba dysponować czystą, atrakcyjną, schludną nieruchomością.

Rynek nieruchomości w Polsce bardzo dynamicznie zmienia się. Klienci, którzy szukają nieruchomości są bardziej wymagający, a poszukiwanie rzeczy ładnych, cieszących oko, pozwalających poczuć domowe ciepło, jest coraz bardziej powszechne.
Usługa Home Stagingu, czyli odpowiedniego przygotowania nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu została stworzona po to, aby w miarę niskim kosztem uatrakcyjnić lokal, dodać mu blasku i atrakcyjności poprzez:

– gruntowne sprzątanie
– przeprowadzenie niezbędnych napraw
– wprowadzenie koloru
– odświeżenie np. części ścian
– zawieszenie prostych zasłon w ciepłych kolorach
– dodanie kolorowych poduszek
– udekorowanie wnętrza kwiatami
– udekorowanie stołu
– wprowadzenie miłego zapachu itp.

W tym wszystkim będziemy starali się Państwu pomóc 🙂

W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny:

+48 692 43 79 88
+48 61 843 43 57

Agnieszka Gruss
Partnerzy Nieruchomości