Agnieszka GRUSS

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości numer 5680; specjalista rynku nieruchomości.

Od ponad 20 lat związana z rynkiem nieruchomości. Profesjonalistka.

Specjalizuję się w sprzedaży, jak i wynajmie obiektów mieszkalnych oraz biurowych. Aktywnie biorę udział w każdym z etapów procesu najmu i sprzedaży nieruchomości. Zajmuję się także zarządzaniem najmem oraz home stagingiem. Na bieżąco rozwiązuję problemy, doradzam i proponuję naszym klientom najlepsze nieruchomościowe rozwiązania. Aktywnie współpracuję z innymi agencjami nieruchomości, prawnikami, bankami i notariuszami.
Stawiam na dobry, zindywidualizowany i przyjazny kontakt z klientem oraz profesjonalną, kompleksową obsługę z zakresu nieruchomości.

Agnieszka Gruss
absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wieloletni członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
W latach 2009 – 2013 członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej działającej przy Ministerstwie Infrastruktury, a także członek zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w latach 2008 – 2009.
W 2010 roku powołana przez zarząd WSPON na pełnomocnika ds. praktyk zawodowych w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także członek Komisji ds. MLS przy WSPON.
Aktywnie biorąca udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących rynku nieruchomości, wciąż pogłębiająca swoją wiedzę, nieustannie podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje.

Odznaczona przez WSPON oraz Polską Federację Rynku Nieruchomości za zaangażowanie w rozwój branży nieruchomości w Polsce.
Prywatnie: żona i mama dwójki chłopaków, miłośniczka podróży.
Języki: polski, angielski i francuski.

Zapraszam do kontaktu:  +48 692 43 79 88, +48 61 843 43 57

Staram się tworzyć dla Państwa w pełni profesjonalną, przyjazną i kompetentną agencję nieruchomości.