KUPNO SPRZEDAŻ WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE WIELKOPOLSKI. !!!! ZAPRASZAMY !!!!
O nas

          Partnerzy Nieruchomości jest firmą działającą od 1996 roku, zajmującą się świadczeniem usług w zakresie szeroko pojętego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
          Jesteśmy biurem z wieloletnim doświadczeniem, zrzeszonym w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (www.wspon.pl), a tym samym jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (www.pfrn.pl).
          Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która podpisała Kartę Praw Klienta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Stosowanie przez biuro Karty Praw Klienta oznacza wskazanie Klientom tych Firm, które gotowe są same i we współpracy z innymi firmami, świadczyć usługi na najwyższym poziomie poddając się przy tym „konsumencko-federacyjnej” kontroli jakości swojej pracy.
          Służymy Państwu naszą wiedzą, znajomością rynku oraz doświadczeniem przy obsłudze transakcji związanych ze sprzedażą, kupnem, wynajmem oraz najmem wszelkiego typu nieruchomości, a tym samym gwarantujemy Państwu komfort, uczciwość, kompleksowość świadczonych usług i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.
          Nasza firma współpracuje z doradcami inwestycyjnymi, bankami, prawnikami, notariuszami i firmami ubezpieczeniowymi, w celu zapewnienia naszym klientom jak najlepszej, kompleksowej obsługi.
W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość wykonywania powierzonych nam zadań, profesjonalizm i niezawodność. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.
          Jesteśmy biurem ubezpieczonym, posiadamy licencje zawodowe, na bieżąco się szkolimy i wciąż podnosimy sobie poprzeczkę w jakości naszej pracy. To my staramy się zawsze dostosować do potrzeb i wymagań naszych klientów!
          Współdziałamy na zasadach dobrej współpracy z około 180 innymi biurami z Poznania a także biurami z innych miast, jednocześnie (będąc stale do Państwa dyspozycji) umożliwiamy Państwu szeroki dostęp do naszych ofert. Zawsze aktualna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej www.partnerzy.com.pl. Widniejemy także w różnych portalach internetowych związanych z obrotem nieruchomościami: www.partnerzynieruchomosci.gratka.pl, www.nieruchomosci.222.pl oraz www.dom.gazeta.pl; nasze ogłoszenia i reklamy pojawiają się także w lokalnej prasie i wydawnictwach branżowych.

Partnerzy Nieruchomości
to nowy standard agencji nieruchomości.

  • Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji
  • Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta
  • Doradzamy, konsultujemy, dyskutujemy
  • Pomagamy w pozyskiwaniu niezbędnych, potrzebnych do realizacji transakcji dokumentów
  • Sprawdzamy stan prawny i faktyczny nieruchomości
  • Transakcje prowadzimy w sposób kompleksowy – od A do Z
  • Współpracujemy z innymi agencjami nieruchomości oraz innymi specjalistami, którzy wspomagają proces transakcji odbywających się na rynku nieruchomości
  • Przedstawiamy tylko aktualne, sprawdzone oferty
  • Oferty prezentujemy w pełni profesjonalny sposób, wykorzystując przy tym różne kanały promocyjne, profesjonalne programy i techniki
  • Zachęcamy Państwa do współpracy!

 

Partnerzy Nieruchomości - Agnieszka Gruss
ul. Poznańska 62/49, 60-853 Poznań, VIII piętro

 mapka_do_netu.jpg


Kalkulatory
Projekt i wykonanie: POLDATA Sp.j. © 2007
Polska Federacja Rynku Nieruchomości Wielkopolskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Karta Praw Klienta Pośrednika Gratka